Paslaugos

Kviečiame nusifotografuoti asmeninėje, šeimyninėje, vaikų ar kolektyvinėje fotosesijoje.

Kviečiame teminėms fotosesijoms studijoje arba gamtoje. Ar kada galvojote apie fotografavimąsi naktinio miesto fone? O senoje ir apleistoje fortifikacinėje tvirtovėje? O prie prabangaus automobilio vairo? O gal prie lėktuvo šturvalo? O upėje, jojant arkliu? O...? Išdrįskite įgyvendinti net slapčiausias savo svajones arba padovanokite galimybę tai padaryti savo artimam žmogui.

Profesionaliai fotografuojame portretus. Nefotogeniškų žmonių nėra! Leiskite Jus nufotografuoti ir įsitikinsite tuo patys.

Laukiate šeimos pagausėjimo? Pradėkite fiksuoti kūdikio gyvenimą dar prieš jam gimstant – siūlome būsimųjų mamyčių („nėštukių") fotosesijas.

Išdįskite nusifotografuoti subtilioje ir pikantiškoje erotinėje/glamūro fotosesijoje.

Gražiausias ir svarbiausias šeimos šventes įamžinsime fotostudijoje ar Jūsų pasirinktoje vietoje. Profesionaliai fotografuojame vestuves, bernvakarius bei mergvakarius, jubiliejus, sukaktis bei kitas šventes.

Mokyklų ar universitetų išleistuvių šventės, renginiai, koncertai, parodos, pristatymai ir kitos progos gali ilgam išlikti fotografijose, jei pasinaudosite mūsų paslaugomis.

Pristatantiems naujus produktus ar paslaugas siūlome komercines/reklamines fotosesijas fotostudijoje ar Jūsų pasirinktoje vietoje. Profesionaliai rengiame fotoreportažus.

Išskirtinis „Pegasus fotostudija" bruožas – mobili fotostudija, kuri gali atvykti į aptartą vietą fotosesijai. Mobili fotostudija gali būti naudojama bet kurioje vietoje, kadangi nėra priklausoma nuo elektors tiekimo – fotosesijai reikalingą energiją pasigamina fotografavimo vietoje, tai leidžia fotografuoti bet kur.

Klientų patogumui fotostudija siūlo fotografijų spausdinimo paslaugas. Nuotraukos spausdinamos profesionalia ir itin kokybiška technika, kuri:

  • garantuoja itin tikslų spalvų perteikimą, kuris nepasiekiamas buitiniais spausdintuvais,
  • garantuoja geresnį atvaizdo detalumą šviesiose vietose,
  • užtikrina gyvesnes spalvas (pvz.: natūralesnės odos spalvos, gyvesnės gėlės, neišblukę rūbai ir t.t.),
  • garantuoja, kad spalvoti spausdiniai spalvų ryškumą išsaugos virš 100 metų (paprastos nuotraukos apie 40 m.),
  • garantuoja, kad juodai balti spausdiniai neišbluks iki 300 m. (paspartintų testų prognozė).
Daugiau šioje kategorijoje: « Kontaktai